Chcete provést výzkum mezi uživateli Vaší internetové stránky? Chcete získat e-mailové kontakty, abyste mohli posílat newsletter? V článku níže Vám vysvětlíme jak to provést pomocí našeho nového nástroje.

Získat respondenty a přesvědčit je k vyplnění dotazníku je často docela slušnou výzvou. Zejména je těžké získat informace od zákazníků, kteří ještě naši nabídku nevyužili. Protože jsou pro nás zcela anonymní, velmi nám záleží na tom, abychom je poznali. Pro majitele vlastních webových stránek máme skvělé řešení jak to provést pomocí widgetu.

Co to je widget?

Widget je forma minimalizovaného dotazníku, který se objeví samostatně ve Vámi vybraném místě. Můžete do něj zahrnout několik otázek, nebo jen jednu, pokud Vám hlavně záleží na získání e-mailového kontaktu. Můžete libovolně upravovat vzhled a nastavení widgetu, tak aby splňoval všechny Vaše potřeby a požadavky.

widgetKdy se widget vyplatí?

Pokud chcete zjistit spokojenost zákazníků s internetovou stránkou, její funkčností, nebo užitečností, tak widget je nástrojem přesně pro Vás. Můžete také prozkoumat popularitu Vámi prezentovaných produktů, služeb, nebo příčinu výběru Vašich stránek a ne konkurence. Pomocí widgetu máte možnost vytvoření databáze uživatelů, zeptáním se jich na konci dotazníku na jejich kontaktní údaje, nebo bezprostředním přihlášením k odběru novinek. Pamatujte, že dotazník se musí týkat hlavně Vaší firmy, nebo obsahu umístěného na Vašich stránkách, jinak respondenti nebudou tolik ochotní dotazník vyplňovat.

Widget – ANO

Jestliže se nám podařilo Vás přesvědčit k vyzkoušení našeho nástroje a widgetu jste řekli 3x ANO, tak nám dovolte, abychom Vám řekli jak ho použít. Zatím je nástroj ve fázi zdokonalování, proto Vás zveme k účasti na beta testování, v rámci kterého Vám pomůžeme s přizpůsobením widgetu Vašim stránkám. Stačí, když nás kontaktujete na e-mailu – [email protected]