Ve standardní nabídce účtu Business a Enterprise, umožňuje Netquest.cz změnu loga a přizpůsobení barvy otázky, nebo názvu dotazníku. To ve většině případů stačí a takto upravený dotazník se vizuálně ztotožňuje s Vaší firmou.

No dobře, ale co v té menšině případů? Nejde s tím také něco udělat? Co kdybych chtěl změnit pozadí, nebo písmo všech názvů? Co kdybych chtěl ukrýt část formuláře, aby klikacími elementy byly jen moje obrázky?

Všechno je to nyní možné, můžete měnit vzhled a chování Vaší ankety. Jediné co Vás může omezovat, je Vaše představivost.

Název dotazníku může navazovat na kampaň, které je dotazník součástí. V zápatí můžeme umístit informaci o osobě, která je zodpovědná za dotazník, nebo test. A co víc, dotazník může být přizpůsoben každé příležitosti. Na příklad:

  • na Vánoce může respondent odpovědět kliknutím na ozdobu
  • na Velikonoce může respondent odpovědět kliknutím na velikonoční vajíčko
  • na Valentýna bude mít respondent co do činění se srdíčky

To všechno na odpovídajícím pozadí a přizpůsobené velikosti. Některé otázky mohou být větší, jiné menší. V závislosti na důležitosti otázek.

Jestliže Vy, nebo Váš klient máte specifické požadavky na vzhled a chování Vaší ankety, napište nám. Rádi vyslechneme Vaší vizi a společně přivedeme tento plán k životu. To vše proto, aby bylo vyplňování pro respondenty jednodušší a příjemnější.