Přesměrování mezi stránkami dotazníku

Aby jsme mohli prezentovat tuto funkci, musíme si představit následující situaci:

  • Předpokládejme, že vlastníte přímořský hotel, který chce provést průzkum spokojenosti klientů.
  • Mezi klienty mého hotelu je kromě čechů také spousta němců a anglicky mluvících hostů.
  • Chci tedy vytvořit dotazník, kde se první otázka bude týkat jazyků.
    Představuji si, že dotazník bude mít 4 stránky. Na první stránce se objeví otázka o jazycích a na následujících třech stránkách budou ty samé otázky. Pokaždé v jiném jazyce: česky, anglicky a německy.
  • Doatazník se bude výhradně skládat z maticových otázek hodnotících spokojenost se službami jako např. s: restaurací, spa, pokojem, recepcí.
  • Na konci každé stránky se bude nacházet otevřená otázka s místem pro zadání e-mailové adresy.

Až do nedávna byla konstrukce takového výzkumu dost problematická. Pokud vezmeme v potaz Čecha vyplňujícího dotazník, tak po vyplnění druhé stránky, by byl přesměrován na následující stránku, např. anglickou.

Nastavení přesměrování z druhé stránky výzkumu nebylo možné bez nastavení „falešné” otázky s více možnostmi výběru (povinná otázka s jednou odpovědí, jejiž výběr znamenal shodu se zasíláním reklamních materiálů).

Od této chvíle je ve službě Netquest.cz možné definovat přesměrování mezi každou stránkou, nezávisle od typu otázky nacházející se na stránce.

1Definování přechodu je možné nastavit na každé stránce doatzníku. Stačí kliknout na „Editovat”, abyste mohli nastavit přechod.

Tato funkce je dostupná v účtech Premium, Business, nebo Enterprise.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.