Upravte vzhled Vašeho dotazníku tak, aby byl personalizovaný a přizpůsobený tématu studie. O nových možnostech při vytváření vlastního vzhledu se dočtete v dnešním článku.

Aby naši uživatelé měli ještě větší vliv na vzhled vytvářeného dotazníku, úplně jsme změnili záložku „Vzhled dotazníku”. Do této doby mohli naši uživatelé používat předdefinované šablony Netquest.cz, případně je v menším rozsahu upravovat sami. Nyní je vzhled dotazníku možné plně uživatelsky editovat a změnit prakticky jakýkoliv jeho prvek!

Jaké možnosti Vám dává editace vzhledu?

1. Nastavení pozadí dotazníku

Pozadí Vašeho dotazníku nemusí být bílé. Může mít jakoukoliv barvu, nebo vzhled. Může být průhledné a obsahovat stíny.

1

2. Změna barev v dotazníku

Můžete nastavit jakoukoliv barvu pro jednotlivé prvky dotazníku. Použití firemních barev způsobí to, že vzhled dotazníku bude působit více profesionálně a atraktivně v očích respondenta.

2

3. Změna faviconu

Favicon je ikona, která se objevuje v adresním řádku prohlížeče před adresou. Můžete vybrat jakýkoliv obrázek, např. favicon používaný na Vašich firemních stránkách.

3

4. Změna velikosti a písma

Rozhodněte jaké písmo se Vám více líbí a použijte ho ve svém dotazníku. Máte na výběr z dvanácti různých fontů. Rovněž také můžete změnit libovolně velikost písma Vašeho dotazníku.

4

5. Editace funkčních tlačítek

Můžete libovolně měnit obsah a barvu tlačítek jako je: „Zpět”, „Další” a „Odeslat”. Tlačítka mohou obsahovat text jako: Přejděte na další stránku/Vraťte se na předchozí stránku, nebo Ukončit dotazník. Všechno záleží jenom na Vás a na Vašich potřebách.

5

6. Nastavení loga dotazníku

Ve všech dotaznících je logo Netquest.cz nastaveno jako výchozí. Od teď můžete změnit nejenom logo, ale můžete přizpůsobit i jeho umístění v hlavičce. Můžete ho umístit vpravo, vlevo, nebo do prostřed. Pokud Vám logo do dotazníku nepasuje, protože vizuální identifikace je umístěna v pozadí dotazníku, můžete logo z dotazníku úplně odstranit.

6

7. Výběr barev z široké palety

Všude kde je možné změnit barvu vybraného prvku dotazníku, můžete využít plnou paletu barev. Nemusíte nutně znát kód RGB, který Vás zajímá, stačí, že si ho vyberete z naší barevné nabídky.

7

Tyto veliké možnosti editace vzhledu Vám umožňují přizpůsobit dotazník k obrazu svému. Využitím firemní grafiky a barev zaručí, že dotazník bude působit profesionálněji a respondent si bez problému všimne, kdo je autorem. Pamatujte, že jednou vytvořený vzhled si můžete uložit a příště ho můžete znovu použít a není ho tedy nutné vytvářet znovu. To Vám ušetří spoustu práce.

8. Vlastní CSS styl

Nový modul pro vzhled dotazníku vám umožňuje také vložení vlastního CSS stylu. I ti nejnáročnější si tak nyní přijdou na své! 🙂

Kromě toho, již nyní pro Vás připravujeme nové grafické šablony, které budete moci využít při každé příležitosti. Nové vzhledy se v záložce „Vzhled dotazníku” objeví v nejbližší budoucnosti.

Zveme Vás k otestování nových možností nastavení vzhledu a v případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.