Na Netquest.cz je nový typ otázky. Od nyní mohou naši respondenti přidávat k výzkumu přílohu.

Nedávno jsme na Netquest.cz přidali možnost výběru nového typu otázky a tou je možnost přidání přílohy jako možnosti odpovědi na otázku. Funkce se hlavně hodí v případě tvorby přihlašovacích a rekrutačních formulářů. Abychom Vám přiblížili specifikaci nového typu otázky, připravili jsme krátký příklad, na kterém si ukážeme možnost použití.

1

Příklad

Firma X hledá zaměstnance na pozici reklamního grafika. Za tímto účelem jsou všichni kandidáti požádáni o vyplnění dotazníku, ve kterém jsou obsaženy otázky profilující obraz o uchazeči, např.: osobní údaje, zkušenosti, vzdělání, atd. Aby mělo HR oddělení úplný obraz o budoucím zaměstnanci, bude chtít analyzovat jeho CV, portfólio, nebo motivační dopis.

Kdysi a nyní

Dříve nebylo možné přidat k odpovědi soubor a naše firma X by tak od uchazečů nezískala dodatečné potřebné dokumenty. Budoucí uchazeči by museli dodatečné dokumenty posílat osobně e-mailem, což může vytvářet jisté komplikace a starosti (nepořádek v dokumentech, nechtěné smazání e-mailu, spadnutí e-mailu do spamu, atp.) S novým typem otázky je řešení pro firmu X jednoduché. Stačí vybrat otázku Vložení souboru a nastavit všechny potřebné parametry, tj. formát, nebo velikost souboru.

2

Na výběr máme formáty souborů jako: png, gif, jpg, pdf, doc(x), xsls(x), ppt(x), zip, nebo rar. Velikost souboru by neměla přesáhnout 3 MB.

Využití

Přidávání souboru můžeme využít ne jen u rekrutačních formulářů, ale takže u registračních formulářů. Například orginizátoři konference můžou chtít při registraci poslat sken potvrzení o zaplacení, nebo fotografii pro identifikaci. Díky této otázce můžete také sbírat různé druhy reportů, prezentace, skeny smluv, obrázky apod.

Jsme přesvědčeni, že nový typ otázky najde ve Vašich dotaznících uplatnění. V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte.