Z provedeného průzkumu v naší službě (i my zkoumáme naše klienty :)), vyplývá že uživatelé jsou velmi spokojeni s možností tvorby dotazníků, analýz a exportování dat.

Jednoduše, záložky Vytvoření a Analýza nemají konkurenci :). Dělalo nám však starost, že záložka Sběr není tak populární jako její dvě sousedky. Ve výsledku se distribuce pozvánek k vylnění dotazníku prováděla mimo naší službu. To znamenalo, že něco chybělo v distribučním modulu.

Vyhrnuli jsme si rukávy a ještě jednou jsme si sedli nad distribučním modulem. Promysleli jsme vše od začátku. Sledovali jsme etapu pozvání ze všech stran. Efekty naší práce jsou vidět v záložce Sběr, která je nyní rozdělena s ohledem na distribuci pozvánek a sběr dat.

Máme tedy:
– standardní odkaz k dotazníku
– zaslání na e-mail pomocí našeho mailové služby
– sociální sítě
– widget na stránku
– offline, či-li tisk odkazů dotazníku
– QR kód
nebo podzáložku Kontakty, v které můžete uložit e-mailové adresy Vašich respondentů
1Ale to není vše. Mimo to:

  • Zasláním pozvánky k vyplnění dotazníku můžete sledovat chování každého respondenta. Nyní víte jestli pozvaný obdržel pozvánku, jestli jeho e-mailová adresa existuje, jestli byla pozvánka přečtena, jestli vyplňování začal a skončil. Tato data jsou k dispozici na agregované úrovni ve vztahu ke každému respondentovi zvlášť.

2

  • Rozdělili jsme distribuci pozvánek na on-line (zaslání na e-mail) a offline. Díky tomu můžeme lépe porozumět každému z náhledů.
  • Dodali jsme možnost vygenerování QR kódu, který obsahuje odkaz dotazníku. Nyní můžete stáhnout obrázek do svého počítače a vytisknout ho, třeba na plakát. Vaši respondenti mohou vyplňovat dotazník i na Smartphonu 🙂
  • Jednoduše můžete zpřítupnit odkaz na většině sociálních sítí. Nyní můžete Tweetnout odkaz, nebo se s ním podělit na LinkedIn.
  • Pozvánka nyní vypadá mnohem lépe, protože můžete využít šablonu HTML.

3

  • Existuje zároveň možnost vytvoření pozvánky pomocí vlastní šablony HTML – omezuje Vás pouze představivost 🙂

4
Jestliže si myslíte, že se může ještě něco zlepšit, budeme rádi když se s námi o Váš názor podělíte.