V článku najdete informace o nové funkci, která dovoluje uživatelům zrušit příjem e-mailových pozvánek k vyplnění dotazníků na Netquest.cz

Každý den, do naší mailové schránky přichází veliké množství emailů. Většina z nich jsou reklamní sdělení, která naše schránka přesouvá do SPAMu. Právě 98% firem využívá emailovou reklamu, což je původce našich ucpaných schránek.

V rámci našeho portálu může každý uživatel zasílat pozvánky k vyplnění dotazníku skoro na každou emailouvou adresu. Mezi těmito lidmi můžou být i tací, kteří nechtějí dotazníky vyplňovat. Takový člověk, v momentě obdržení pozvánky, se může rozlobit z těcho důvodů:

obdržel email, který ho vůbec nezajímá
nemůže zrušit zasílání těchto emailů

Takový email obyčejně pokračuje do SPAMu, což má za následek negativní pohled na zadavatele, ale i Netquest.cz. Proto jsme se rozhodli umožnit odběrateli emailu odhlásit se z mailové databáze, aby nedostával již žádné další pozvánky. Tato funkce respektuje soukromí jak respondentů, tak našich uživatelů. Čím snadnější je odhlášení z emailové databáze, tím méně to respondenti dělají.

Ode dneška bude ve všech pozvánkách vidět odkaz společně s informací o možnosti zablokování posílání pozvánek z naší služby Netquest.cz.email1Jestliže se respondent rozhodne odhlásit se z odběru pozvánek k vyplnění dotazníků, ve Vašem panelu kontaktů se objeví následující poznámka:email2

Pokud se stane, že přesto tento kontakt použijete při následném rozesílání, objeví se Vám tato informace znovu.