Klienti, kteří si u nás koupili službu externí domény vědí, že aby mohli využít tuto funkci, je nutný kontakt s naším technickým oddělením Netquest.cz. Občas se stávalo, že nás klienti nekontaktovali a zobrazovali dotazník na subdoméně *.netquest.biz. Jsme přesvědčení, že již jednou zaplacená služba musí být opětovně snadno použitelná, proto jsme v účtech vytvořili záložku, pod kterou můžete nastavit zobrazování dotazníku na vlastní doméně.

1Od této chvíle je zobrazování dotazníků na Vaší doméně otázkou několika sekund. Funkce je dostupná v účtech Business a Enterprise.

Ale to není ještě vše …

Stávaly se případy, kdy měli klienti na svých účtech mnoho dotazníků. Chtěli, aby každá z nich byla přístupná pod svojí internetovou adresou jejich firmy. Tím pádem vznikalo spousta subdomén s né moc estetickými názvy jako: dotaznik2.mojefirma.cz, dotaznik3.mojefirma.cz, atd..

I tentokrát jsme poslechli naše uživatele – vytvořili jsme mechanismus, který dovoluje umístění dodatečných dotazníků pod adresu dotazniky.mojefirma.cz. Rozšířený link obsahuje dodatečné parametry, které dovolují identifikaci konkrétního dotazníku. Takový link může vypadat následovně:

http://dotaznik.mojefirma.cz/doatznik/1234/pruzkum-spokojenosti-klienta.html

Na počátku bylo získání dodatečných adres závislé na naší technické podpoře. Došli jsme k závěru, že musíme maximálně usnadnit využívání našich služeb. Nyní můžete výše zmíněné domény získat přímo v rozhraní.

2

Umístění několika doatzníků na jedné doméně je možné v účtu Enterprise.