Pokud se Vám nechtějí odpovědi do dotazníku neustále vypisovat, případně kopírovat z předchozí otázky, máme pro Vás jedno vylepšení, které Vám vytváření dotazníku může usnadnit.

U některého dotazníku se mohou odpovědi neustále opakovat a jejich dokola opakující se vyplňování, nebo kopírování z předchozí otázky může být zdlouhavé a obtěžující. Hlavně v případech kdy máte v seznamu již spousty vytvořených dotazníku a v takovém případě musíte hledat v roletce požadovaný dotazník a odpověď. Nebo si můžete odpovědi připravit do textového souboru a pak každou odpověď kopírovat do jednotlivého pole pro odpověď. Ani jedno není to pravé ořechové v případech kdy Váš dotazník bude obsahovat větší množství otázek.

Právě pro takové to případy jsme možnosti vkládání odpovědí vylepšili o funkci Importování odpovědí z externích souborů. Své odpovědi si připravíte do textového souboru a pak je jednoduše všechny najednou zkopírujete k otázce. Stačí akorát umět označit text, který chcete zkopírovat, stisknout klávesy Ctrl+C potom Ctrl+V a kliknout na tlačítko „Vložit”.

1

Tak co, je to rychlejší?