Hotový report není všechno? Musíte k němu připojit příklady vyplněných dotazníků? Ukážeme Vám jak to udělat.

Na Netquest.cz máte možnost exportu výsledků do souborů DOCX, PDF, XLSX, CSV, nebo SPSS. Můžete rovněž prohlížet jednotlivá vyplnění. Někdy se však může stát, že k reportu budete muset připojit jednotlivé dotazníky s odpověďmi respondentů. Jak to udělat?

Hromadná korespondence ve Wordu

Abyste vytiskli vyplněné dotazníky, stačí využít hromadnou korespondenci ve Wordu. Díky této funkci budou Vaše dokumenty vypadat profesionálně a esteticky a zabere Vám to jen chvilku. Hromadná korespondence je technika vytváření v textovém editoru jednotlivých dokumentů, liší se pouze v obsahu klíčových oblastí dokumentu, které jsou automaticky doplňovány obsahem s vnitřní databáze dat.

Hromadná korespondence krok za krokem

Na začátku stáhněte výsledky svých výzkumů ze stránek Netquest.cz. Abyste to mohli provést, jděte do záložky „Analýza“, „Agregované výsledky“ a vyberte ikonu „Export – raw data“.

word 1

Následně vytvořte ve Wordu obyčejný dokument (příklad, který představujeme je z verze 2010) a přejděte do záložky „Korespondence“. Stiskněte „Spustit hromadnou korespondenci“ a vyberte „Normální dokument programu Word“.

word 2

Potom jděte na ikonu „Vybrat příjemce“ a dále „Použij existující seznam“ a importujte databázi dat ze služby Netquest.cz.

Nyní vytvořte svůj dokument zadáním otázek z dotazníku. A pokaždé otázce v záložce „Korespondence“ vyberte „Vložit slučovací pole“ a vyberte ze seznamu otázky, které Vás zajímají. Opakováním těchto kroků dokončete vytváření šablony.

word 3

Abyste mohli vidět jak bude vypadat hotový dotazník po vytištění (zůstáváte pořád v záložce „Korespondence“), vyberte „Náhled výsledků“ a podívejte se na jednotlivá vyplnění.

word 4

Takto připravené dotazníky stačí již pouze vytisknout vybráním ikony „Ukončit a sloučit“ a následně „Vytiskni dokument“.

word 5