Microsoft PowerPoint, nejčastější účastník setkání v každé firmě, nebo korporaci, který má vždy co říci. Je to ideální nástroj k prezentaci výsledků z ukončeného dotazníku Vašim kolegům, nebo nadřízeným. Do této chvíle Netquest neusnadňoval přípravu takových to prezentací a bylo zapotřebí vynaložit jisté úsilí, abyste mohli výsledky prezentovat v PowerPointu. Ty časy jsou naštěstí již pryč. S radostí Vás informujeme o přidání nové funkce – exportu reportu v PowerPointu pomocí jednoho kliknutí.

K již dostupným reportům DOCX a PDF se přidala další možnost, export do souboru PPTX. Report můžete vygenerovat ze souhrnných výsledků, nebo z filtrovaných výsledků, když chceme vidět jen např. odpovědi našich spokojených klientů. Dá se také nakonfigurovat jako periodický report, aby Vám chodil pravidelně na email v průběhu dotazníku. Prezentaci je samozřejmě možné editovat, abyste mohli přidávat vlastní komentáře a interpretaci výsledků ke každému slidu.

Jak vygenerovat report?

Generování reportu s prezentací je stejně jednoduché jako u ostatních. Stačí kliknout na tlačítko PPT report v záložce „Agregované výsledky”.

screen1Prezentace jsou značně těžké na generování, takže je dost veliká pravděpodobnost, že bude zaslána na Vaší emailovou adresu, než aby byla vygenerována okamžitě.

Co obsahuje každý report?

Každý report obsahuje Úvodní slide s názvem dotazníku a vždy dva slady pro každou otázku: jeden s tabulkou a jeden s grafem. Pro některé typy otázek je slidů více než 2, tak aby bylo možné ukázat kompletní obraz situace (jako např. u otázky NPS kde jsou výsledky rozděleny na odpovědi 0 – 10 a na jednotlivé skupiny: příznivci, kritici a pasivní).

Příkladová tabulka:

screen2Příkladový slide s grafem:

screen3Funkce pro stažení prezentace PowerPoint je dostupná v účtu Enterprise.