Veliká část našich firemních zákazníků používá naši službu v několika odděleních své organizace. Do teď byli nuceni kupovat několik účtu pro několik uživatelů, nebo se museli podělit o přístup s více osobami. Bylo to veliké omezení, protože ne každý chce, aby výsledky jeho dotazníků byly přístupné dalším pracovníkům. V reakci na potřeby zákazníku jsme připravili balíček Enterprise, který je určen pro větší organizace.1Účet Enterprise charakterizují níže uvedené funkce:

  1. přístup pro 5 uživatelů v rámci účtu. Nyní mohou osoby z různých oddělení pracovat jen se svými průzkumy.
  2. Sdílení dotazníků mezi účty v režimu plné editace, nebo pouze pro čtení. To umožňuje např. zpřístupnit jinému uživateli výsledky s možností jejich analýzy (filtrování, křížové tabulky). Případně můžete zpřístupnit celý dotazník v módu editace, tak aby např. nadřízený mohl dotazník upravit.
  3. Telefonická podpora. Přestože se náš tým podpory snaží pomocí e-mailu odpovědět na každou zprávu v průběhu několika minut, některé problémy je jednodušší vyřídit telefonicky. Účet Enterprise umožňuje 2 hodiny bezplatné telefonické podpory.
  4. Libovolný počet internetových domén pro Vaše dotazníky. V účtu Enterprise není omezen počet domén, na které můžete umístit Vaše dotazníky. Každý dotazník může být na libovolné vnitřní doméně (např. při marketingové akci, nebo speciální kampani na internetové stránce).
  5. Přístup do Netquest API. Netquest se snaží uspokojit všechny potřeby související s výzkumy, které přicházejí od našich uživatelů. Bohužel, někdy jsou požadavky velmi specifické a zaměřené na jeden konkrétní výzkum klienta. Pro tyto klienty jsme připravili API, či-li protokol dovolující využití „motoru” Netquest a umístění ho v externí aplikaci. Jestliže chcete např. integrovat službu do Vašeho zákaznického servisu, Netquest API je řešení právě pro Vás.

Měsíční poplatek za účet Enterprise je 2 065,29 CZK bez DPH. Samozřejmě při nákupu na delší časové období nabízíme slevy. Pokud máte zájem o Enterprise účet pro více jak 5 uživatelů, kontaktujte nás.

Účet Enterprise můžete vyzkoušet zdarma na 14 dní.