Automatizace marketingu je nový trend v dnešním marketingu. O tom jak ho využít a jakou to má spojitost s Netquest.cz, se dozvíte v dnešním článku.

Mnoho podnikatelů dlouhé hodiny přemýšlí co udělat, aby zvýšili své příjmy, přilákali nové klienty, nebo získali výhodu nad konkurencí.
Říká se, že neexistuje žádné zlaté pravidlo pro zaručený úspěch v podnikání. Určitě? Klíč k úspěchu existuje, tím je poznání zákazníka a přizpůsobení mu nabídky. Proto bychom Vám rádi představili výborný nástroj – SALESmanago a krátce Vám řekli co to umí a jak souvisí s Netquest.cz.

Co je SALESmanago?

SALESmanago je systém marketingové automatizace, který nabízí behaviorální nástroje pro identifikaci, segmentaci a monitorování chování zákazníků na internetových stránkách. Umožňuje oslovit zákazníky individualizovanou nabídkou pomocí e-mail marketingu, v sítích RTB, nebo přímých prodejních kanálů.

pic1Proč toho využít?

Data, která mohou být generována díky SALESmanago, nám umožní vytvoření profilu našeho zákazníka a vytvořit nabídku ušitou na míru. To je velmi důležité v době zesílené konkurence na trhu. Malá firma (s 10 tis. kontakty), která bude používat SALESmanago rok, může vygenerovat kolem 3GB dat. To určitě může změnit náš subjektivní pohled na cíl našeho podnikání.

Výzkumy, výzkumy, výzkumy

Od nedávné doby je možná integrace nástroje SALESmanago s účtem Netquest.cz. Toto řešení nám umožňuje dokonalý náhled na preference našich zákazníků, poznání jejich názorů, nebo (nejdůležitější) vybudování plné databáze uživatelů. Využitím naší nové funkce, widgetu, můžete provádět výzkumy přímo na své internetové stránce. Dotazník může obsahovat otázky týkající se e-mailu zákazníka, jeho spokojenosti se službou, nebo názoru na internetové stránky. SALESmanago se věnuje vytváření behaviorálního profilu uživatele a Netquest.cz umožňuje profil prohloubit o deklarovaná data.

pic2Proto používání obou nástrojů se může jevit jako velmi potřebné a rozumné při vytváření databáze uživatelů našich internetových stránek a může sloužit k další individualizaci nabídky a marketingové komunikace.

Jestliže máte zájem o integraci obou účtů, zveme Vás k beta testování. Stačí, když nám napíšete na [email protected]