Představujeme Vám novou funkci, která umožňuje archivovat starší a nepoužívané dotazníky.

  • Nachází se ve Vašem účtu dotazníky, které právě nepoužíváte?
  • Brání Vám velké množství dotazníků hledání aktuálních dat?
  • Máte ve Vašem účtu dotazníky, které nechcete odstranit, protože existuje možnost, že je v budoucnu ještě použijete?
  • Jste zastáncem kategorizace a uspořádání všech dokumentů?

Pokud jste na většinu dotazů odpověděli ano, představujeme Vám funkci, která Vám ulehčí práci. Její archivace dotazníků. V čem archivace dotazníků spočívá?

Archivace dotazníků Vám umožní přesunout nepoužívané dotazníky do záložky „Archivované dotazníky”. Díky této funkci v záložce „Aktuální dotazníky” můžete ponechat dotazníky, které právě využíváte.

1

Jaké jsou výhody využívání nové funkce?

Archivace dotazníků Vám dává možnost snadného uspořádání starých, nebo nových dotazníků, aniž byste je museli mazat. Můžete se těšit z přehlednosti Vašeho účtu, lehkostí vyhledávání potřebných dat a rovněž zachováním všech provedených studií. A co víc, v jakoukoliv chvíli můžete bez problému přesunout dotazníky z archivu mezi aktuální bez obav ztráty dat.

Jak využít archivaci dotazníků?

Abyste přesunuli nepoužívané dotazníky do záložky „Archivované dotazníky” stačí v seznamu všech dotazníků najet na požadovaný dotazník a kliknout na ikonku vyznačeno níže na obrázku.

2

V případě přesunutí dotazníku z archivu do aktuálních dotazníků, stačí vybrat podobnou ikonku. Jsme přesvědčení, že nová funkce Vám ulehčí práci.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na [email protected].