Věříme, že budoucnost dotazníků je v online vyplňování. Dny papírových výzkůmu jsou sečteny. Tento stav nás samozřějmě těší. Díky tomu, že jsme vyměnili papírové dotazníky za internetové, mohli jsme společně zachránit již 1130 stromů!

Bohužel stále nastávají situace, kdy je papírový dotazník lepším řešením než ten internetový. Jestliže tvůrce dotazníku hledá své respondenty v terénu, je vyplňování dotazníku na notebooku velmi nevýhodné. Mnohem jednodušší je zeptat se respondenta na několik otázek, ty zapsat na papír a poděkovat mu za účast ve výzkumu.

Tato metoda, kromě toho, že se spotřebuje ohromné množství papíru, má ještě jednu velikou vadu. Takto sebrané výsledky musíte ručně přepsat např. do nástroje typu Netquest.cz. Je to nezbytné, abyste mohli provést jakoukoliv analýzu. Je to velmi pracné a monotónní.

Naštěstí žijeme v době, kdy jsou velmi populární tablety. Proto jsme se rozhodli využít tohoto faktu a úplně se rozloučit s papírovými dotazníky.

logoPro všechny naše uživatele, kteří používají iPad, jsme připravili aplikaci Netquest.cz, která Vám dovolí provádět výzkum v terénu. Na rozdíl od počítače je tablet stvořen pro práci na dálku. Je šikovný a moderní, díky tomu respondenti mnohem raději vyplní takto připravený dotazník. Kromě toho jsou takto získané výsledky již v elektronické podobě. Není tedy zapotřebí cokoliv monotónně přepisovat z papíru. Stačí se pouze přihlásit pomocí prohlížeče do svého účtu Netquest.cz a analyzovat shromážděné výsledky. Nezní to skvěle?

Aha, málem bych zapomněl! Naše aplikace pro sběr výsledků nevyžaduje připojení k internetu. Data lze snadno synchronizovat doma, nebo v kanceláři, až když máte přístup k internetu.

Opusťte od papírových  dotazníků ta používejte aplikaci pro iPad, zachráníte s námi dalších 1000 stromů , nebo třeba 10 000 stromů!

app-storeKlikněte pro stažení aplikace